Milujeme dizajn

Dizajn je o maličkostiach, ktoré definujú značku. O hviezdičke v rohu, ktorú si človek nevšimne hneď. Je o šušťaní papiera, ktorý sa k produktu hodí najviac. O nafotení desiatok fotografií, kým sa objaví ten správny uhol.

Naša práca je tvorená s láskou, ale aj s rešpektom. S láskou, pretože tvoríme radi. S rešpektom, pretože vieme, že kvalitný dizajn potrebuje dozrieť.

Nevyrobíme vám originálne oznámenie na počkanie. Nedostanete od nás logo za deň. Nevytvoríme vám identitu za týždeň. To, čo od nás dostanete, bude trvať dlhšie. A o to dlhšie vám to aj vydrží.

Ak máte radi kvalitný dizajn tak, ako my a nejaký by sa vám hodil, poďte s nami na dobrú kávu a porozprávajte nám o tom

Natália Siváková

Idea maker / Production

Natália vyštudovala marketing v Trnave, ale skutočnú vášeň našla v papieroch. Ich rozmanitosť a výroba jej učarovali. Jej podnikavá a dobrodružná povaha prináša neustále niečo nové pre klientov, ale aj pre Lamy. Vďaka tomu organizujeme množstvo prednášok na rôzne témy so zaujímavými hosťami.

V Lamách má pod palcom idea making a produkciu. Veľa číta, sleduje true crime dokumenty, oddychuje pri linoryte. Najčastejšie sa ale stará o svoju namnožovaciu stanicu plnú rastlín.

Martin Halač

Art director

Martin vyštudoval marketing v Trnave a už od malička sa venoval kresleniu, keď u mamy v práci len tak kreslil známe logá. Aktuálne kreslí logá, ktoré sa známymi stávajú. 

V Lamách sa venuje vytváraniu vizuálnych identít, budovaniu značiek, konzultáciám či tvorbe webov. Do kancelárie vždy prinesie dobrú náladu a kruhy pod očami. Je to gamer srdcom i dušou, veľa číta a vzdeláva sa. Ďakujeme, že ťa máme.

„Prijímame len klientov s prijateľným prístupom.“

Dve Lamy × Básnenie

Radi stojíme pri vzniku nových projektov a značiek. Vážime si každého, kto pristupuje k svojmu podnikaniu poctivo, s láskou a otvorenou mysľou. Klient pre nás nie je len zákazník, ale veľakrát aj dobrý známy, kamoš.

kontakt@dvelamy.sk

FAQ:

Prijímate nových klientov?

Áno. Mávame obdobia v roku, kedy nemáme priestor na nové zákazky, ale väčšinou sa vieme dohodnúť na neskoršom vypracovaní, keď sa nám uvoľnia kapacity. Aktuálne sme náš tím rozšírili, takže veríme, že budeme vedieť prijímať nových klientov priebežne 🙂

Dá sa k vám dostať na stáž?

Áno, dá. Bolo u nás už viacero stážistov, ak máš takéto ambície tak nám prosím napíš na kontakt@dvelamy.sk Stáže u nás trvajú dva mesiace. Menej podľa nás nemá význam, dva mesiace sú čas, za ktorý vieme niečo priniesť my tebe a následne ty nám. Po uplynutí dvoch mesiacov s niektorými stážistami pokračujeme v spolupráci – či už internej alebo externej.

Robíte aj weby?

Áno. V spolupráci s tímom ľudí, ktorí sa podieľajú na tvorbe celého webu – kódermi, copywritermi, ilustrátormi a s agentúrou zaoberajúcou sa SEO či performance marketingom.

Viem vás niekde navštíviť?

Áno, máme priestor, z ktorého sa veľmi tešíme! Sedíme v presvetlenej kancelárii v Ružinove na Tomášikovej 26. Nájdeš nás na treťom poschodí a veľmi si tu užívame spoločné meetingy, keďže sme dlho nemali svoj vlastný priestor, kde by sme sa mohli stretávať s klientmi.

Pre koho sú určené vaše prednášky?

Ako ktoré. Niektoré sú určené pre úplných začiatočníkov na danú tému, niektoré pre pokročilejších grafikov. Vždy sa to snažíme pri danej prednáške uviesť a potom je už na vašom zhodnotení, či si myslíte, že vám práve tá daná prednáška niečo dá a posunie vás. Ak prednáška nesplní vaše očakávania, tak nám vždy napíšte a pokúsime sa nájsť riešenie.